İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

The app used for assuring the GDPR,  LGPD,  CCPA-CPRA,  VCDPA,  CPA,  CTDPA,  UCPA,  APPI,  PIPEDA compliance of this site, collects your IP and the email address in order to process the data. For more check Privacy Policy & Terms of Service

Data Rectification

You can use the link below to update your account data if it is not accurate.

Data Portability

You can use the links below to download all the data we store and use for a better experience in our store.

Access to Personal Data

You can use the link below to request a report which will contain all personal information that we store for you.

Do not Sell My Personal Information to Third Party

You can submit a request to let us know that you do not agree for your personal information to be collected or sold to a third party.

Right to be Forgotten

Use this option if you want to remove your personal and other data from our store. Keep in mind that this process will delete your account, so you will no longer be able to access or use it anymore.

MATMAZEL MARKAMIZ HAKKINDA

Matmazel 1991 yılında Ankara'da kurulmuş mağazacılık ve online alışveriş platformlarında faaliyet gösteren kadın moda markasıdır. Kurulduğu günden bu yana kadın çanta ve cüzdan modellerinde tasarımı ve üstün işçiliği birleştiren Matmazel, üretim tecrübesi ile kadın modasına yön vermeyi ilke edinmektedir. Bugün Tekirdağ Çerkezköy'deki fabrikasında koleksiyon geliştirmeye ve üretime devam etmektedir. Türkiye'de 19, Arnavutluk'ta 15, Bulgaristan'da 1, Romanya'da 1, Türkmenistan'da 2, Kazakistan'da 1, Azerbaycan'da 3 mağazasıyla hizmet vermektedir.


Güçlü mağazacılık tecrübesini, dijital platformlarda da paylaşmak amacıyla yurt içi ve yurtdışı e-ticaret sitesi ile tüm çanta tutkunlarına geniş bir yelpaze sunmaktadır. Yurt içi müşterilerine www.matmazelcanta.com ,yurtdışı müşterilerine ise www.matmazel.com ile aktif olarak hizmet vermektedir. Modayı yakından takip eden ve imza niteliği taşıyan modelleri ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarabilen Matmazel, Milano İtalya'daki Uluslararası Mipel Fuarı, İstanbul'daki Uluslararası Aymod Fuarı ve birçok uluslararası fuara katılımıyla deneyimlerini farklı ülkelerden meslektaşlarına ve çanta tutkunlarına aktarmıştır. Birçok ülke ile distribütörlük anlaşmaları yaparak ihracat ağını her geçen gün genişleten Matmazel, mağaza ve franchise sayısını artırarak ve online alışveriş sitelerindeki güncel ve aktif çalışmalarını titizlikle yürütmeye devam etmektedir.