İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

As described in our Privacy Policy, we collect personal information from your interactions with us and our website, including through cookies and similar technologies. We may also share this personal information with third parties, including advertising partners. We do this in order to show you ads on other websites that are more relevant to your interests and for other reasons outlined in our privacy policy.

Sharing of personal information for targeted advertising based on your interaction on different websites may be considered "sales", "sharing," or "targeted advertising" under certain U.S. state privacy laws. Depending on where you live, you may have the right to opt out of these activities. If you would like to exercise this opt-out right, please follow the instructions below.

If you visit our website with the Global Privacy Control opt-out preference signal enabled, depending on where you are, we will treat this as a request to opt-out of activity that may be considered a “sale” or “sharing” of personal information or other uses that may be considered targeted advertising for the device and browser you used to visit our website.

MATMAZEL MARKAMIZ HAKKINDA


Matmazel 1991 yılında Ankara'da kurulmuş mağazacılık ve online alışveriş platformlarında faaliyet gösteren kadın moda markasıdır. Kurulduğu günden bu yana kadın çanta ve cüzdan modellerinde tasarımı ve üstün işçiliği birleştiren Matmazel, üretim tecrübesi ile kadın modasına yön vermeyi ilke edinmektedir. Bugün İstanbul Çerkezköy'deki fabrikasında koleksiyon geliştirmeye ve üretime devam etmektedir. Türkiye'de 26, Arnavutluk'ta 15, Bulgaristan'da 1, Romanya'da 1, Türkmenistan'da 2, Kazakistan'da 1, Azerbaycan'da 1, Azerbaycan'da 3 mağazasıyla hizmet vermektedir.


Güçlü mağazacılık tecrübesini, dijital platformlarda da paylaşmak amacıyla yurt içi ve yurtdışı e-ticaret sitesi ile tüm çanta tutkunlarına geniş bir yelpaze sunmaktadır. Yurt içi müşterilerine www.matmazelcanta.com ,yurtdışı müşterilerine ise www.matmazel.com ile aktif olarak hizmet vermektedir. Modayı yakından takip eden ve imza niteliği taşıyan modelleri ile oldukça geniş bir kitleye hitap etmeyi başarabilen Matmazel, Milano İtalya'daki Uluslararası Mipel Fuarı, İstanbul'daki Uluslararası Aymod Fuarı ve birçok uluslararası fuara katılımıyla deneyimlerini farklı ülkelerden meslektaşlarına ve çanta tutkunlarına aktarmıştır. Birçok ülke ile distribütörlük anlaşmaları yaparak ihracat ağını her geçen gün genişleten Matmazel, mağaza ve franchise sayısını artırarak ve online alışveriş sitelerindeki güncel ve aktif çalışmalarını titizlikle yürütmeye devam etmektedir.