İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Yepyeni Bir Başlangıç

RENKLİ SONBAHAR

içindeki yenilenmeyi taşı

matmazel'de sonbahar

Rüya gibi renkler, ruhunu okşayan esintiler, bambaşka hikayeler anlatan yapraklar...

Matmazel'de Sonbahar hepsinden daha fazlası. Matmazel, Sonbahar'ı seninle birlikte yaşamak, duygularını renklendirmek istiyor!

Yeni tasarımlarda kendini belli eden romantik atmosfer, kızıl yaprakların yerde hışırdayışını andıran sıcak tonlar, mevsimin duygusal ve hüzünlü ruhunu yansıtan özgün modeller sonbahar koleksiyonunda hayat buluyor ve her detayda ruhunun derinliklerine dokunuyor.

Attığın her adımında yanında olan çantalar, aşkın ve tutkunun sembolü olan yeni mevsimde yeni stil hikayelerine eşlik ederken, Matmazel Sonbahar 2023 Koleksiyonu, seninle birlikte anlam kazanıyor.

ZARİFÇE ROMANTİKLERİN ZAMANI

sezonun yükselen trendi

MEVSİMİN ETKİSİNDEKİ CESUR KIRMIZILAR

COŞKULU TASARIMLAR

Sonbahar, aslında bir vedalaşma değil, doğanın bize kucak açtığı bir davet.

Şehrin sokaklarını baştan sona saran kızıl yaprakların rengine bürünen cesur kırmızılar, göz alıcı logo detaylarıyla ve yumuşak dokularıyla, yeni sezonda geçmiş yılların estetik çizgisini modern bir yorumla sunuyor ve stilini yükselten dokunuşlarda bulunuyorlar.

Matmazel El ve Omuz Çantaları her kombinini canlandırırken, seni sıcacık bir sonbahar şıklığına kavuşturuyor. Bu mevsim, gardırobunundaki klasik parçalarla çantalarımızı kombinlemek için en uygun zaman.

ZAMANSIZ FORMLAR

Mevsim geçişinde kalıpların arasında kaybolmayı reddeden formlar, hüzünle sevincin iç içe geçtiği Sonbahar'da güçlü etkisini gösteriyorlar ve özgür ruhunu temsil ediyorlar.

Beklenmedik bir stili vadeden geometrik ve yuvarlak silüetler, seni içindeki güçlü benliğinle tanıştırıyor ve hayatında cesur adımlar atman için seni harekete geçiriyor.

Yağmurlu havaların aksine hayatını renklendiren çantalarımız, stilinle zamana meydan okuman için seni teşvik ediyor. Hemen şimdi Marta Çanta ile modern dünyanın ritmine yön ver!

İDDİALI DETAYLAR

Sezon boyunca revaçta olan canlı renkler ve dikkat çekici çantalar, yeni mevsime kolaylıkla adapte olman için sana eşlik etmeye adaylar!

Yeni başlangıç tohumlarının gizli olduğu, dallarındaki son çiçekleri döken ağaçların ilerleyen zamanda yeniden yeşereceklerini bildikleri mevsimi, yeni bir sen ile karşıla.

Matmazel'in imza niteliği taşıyan Marta ve Gian Çantalar görümününe güç katacak ve hayatında açtığın yeni sayfaların başrolü sen olacaksın.

sonbaharı matmazel'de yaşa

mevsim geçişi şıklığının adresi