İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

her mevsim matmazel ile özel

SONBAHAR TATİLİ

matmazel'de sonbahar

matmazel valizin yanındaysa, her mevsim tatil mümkün!

Gökyüzündeki bulutlar yavaşça renk değiştiriyor, yapraklar kızıla bürünüyor ve rüzgarın hışırtısı kulaklarına doluyor. Soğuk havaların dönüşüyle birlikte, tatil kaçamakları hayalini rafa mı kaldırdın? Dur! Matmazel Valizin yanındaysa, her mevsim tatil mümkün!

Matmazel Valizini hazırlamaya başladığın her an, hayallerinin peşinden gitme vakti gelmiş demektir.

Seyahatlerinin en yakın arkadaşın olacak Matmazel Valizin ile istediğin her an, istediğin yere gidebilir; görmek Kapadokya'dan Bolu'ya kadar istediğin bütün rotaları keşfedebilirsin.

Unutulmaz Anılar, Şık Valizlerle Başlar

MATMAZEL VALİZLER

SEYAHAT TUTKUNLARININ stil sahibi yoldaşı

yolculuklarında stil farkı

İster yaprakların renk cümbüşüne tanık olmak iste, ister yeni kültürler deneyimlemek, farklı lezzetler tatmak ve bilinmeyen sokaklarda kaybolmak iste.

Duru bir sonbahar sabahında, Matmazel Valizini yanına alıp evinden dışarıya adımını attığında, hayallerin gerçeğe dönüşeceğini hissedeceksin. Onunla birlikte, sonbaharın en güzel renklerini yaşamak için yola çıkabilir, yaprakların altında gizlenmiş sürprizlere doğru ilerleyebilirsin. Belki de huzur dolu bir dağ kasabasında, sıcacık bir kahvenin tadını çıkarırken, kendini yeniden bulabilirsin.

Dayanıklı, kaliteli ve şık valizin ile sadece kıyafetlerini değil hayallerini de yanında taşı.

her seyahatinde şıklık

Hayalini kurduğun o uzak şehir, bu mevsimde bile seni bekliyor olacak. Yolda olmanın keyfi, Matmazel Valizi ile bir başka!

Kapadokya'nın tıpkı bir masal diyarını andıran Peribacalarını görmek, muhteşem göl manzarası sunan Bolu Abant Gölü'nde huzurlu vakitler geçirmek için dört gözle beklediğin anları Matmazel Valizin ile yola koyulacaksın ve hafifliği ve zarafetiyle yolculuğunun tadını çıkaracaksın.

Her seyahatinin izini taşıyan Matmazel Valiz, yolculuğunu unutulmaz kılacak.

mevsimle uyumlu renklerle tatil

Hayalini kurduğun rotalara doğru bir adım atmanın zamanı yok!

Tabiatın renk paleti kademeli bir değişimle ilkbahardan sonbahara dönüşürken, yapraklar, yavaş yavaş sararmaya başlayarak doğaya altın bir hediye sunuyor ve bu renkler sonbahar tatilinin en önemli oyuncusu olacak valizinin tasarımında can buluyor.

Sonbaharın sıcak tonlarından ilham alan desenler ve renkler, seyahatinde şıklığı vadederken, iç tasarımındaki mesh separatör bölmesi sayesinde eşyalarını artık çok daha kolay düzenleyecek ve valizin sonbahar tatilinin vazgeçilmez bir parçası olacak.

her mevsim matmazel ile özel

stil sahibi gezginlerin valizleri