İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Makale: KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDEKİ ŞIKLIK

KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDEKİ ŞIKLIK
gezi rehberi

KEŞFEDİLMEMİŞ ROTALARIN İZİNDEKİ ŞIKLIK

Şehirden, Ege ve Akdeniz Sahillerine kaçmaya devam ediyoruz. Yılın yorgunluğunu üzerimizden atmak için sıcak rotaların peşinden giderken göz alıcı renk paletlerinin domine ettiği, yeni yaz hikâyelerimize eşlik etmeye çok hazır bir şekilde Matmazel Yaz’23 Koleksiyonunun trend çantaları 2023’ün en popüler tatil rotalarında bizleri bekliyorlar.

Gezi Çanta

EGE’DE YAZ TATİLİNİN BAŞROLLERİ

Klasikleşmiş tote bag’ler ikonik tavırlarıyla ilham alman için plaj stillerine yeni rotalar oluştururken; geniş kullanımlarıyla yanında güneş kremin, kitabın ve ihtiyaç duyduğun bütün eşyalarını taşımana da imkân tanıyarak, Ege’nin sırlarla dolu gizemli koylarında sürpriz ve şık bir tatil deneyimi yaşamanı garantiliyorlar.  Haydi, plaj çantanı omzuna asıp, Matmazel ile sıcak bir yaz tatiline doğru yola çık!

Plaj Çantası

KAŞ’TA TATİL HİKÂYESİ BAŞLASIN MI?

Her seyahatinde seni yalnız bırakmayacak bavulunu, plaj görümünü bir üst seviyeye taşımana yardımcı olacak hasır çantanı hazırla ve deniz çağırsın seni!

Akdeniz sahillerinin sıcacık kumlarında güneşlenmek, serin deniz sularında huzur bulmak ve unutulmaz anılarla dolu yaz aylarının keyfini çıkarmak… Bu yaz, tatilde doyasıya bir keşif yapmak istiyorsan, Kaş’ın muhteşem manzaraları ve plajları görmen gereken noktalardan. Matmazel Kelly Hasır Çantan ile karış karış Kaputaş Plajı, Büyükçakıl Plajı ve Patara Kum Tepesi’ni gezmek için hazır ol!

Hasır Çanta

RÜYA GİBİ BİR TATİL DENEYİMİ: BODRUM

Türkiye'nin güneybatısında, Ege Denizi'nin mavisiyle kucaklaşan bir cennet köşesi: Bodrum. Tatil denince akla gelen ilk adreslerden biri olan Ege’nin incisi Bodrum, her adımında büyüleyici güzellikleriyle seni karşılıyor. Modanın kalbinin attığı Bodrum plajları, yaz tatilini eşsiz kılacak anılar biriktirmen için çağırıyor. Taba renginden, mücevher yeşiline kadar çeşitli renk kombinasyonlarıyla karşına çıkan rafya modeller, uçuş uçuş elbiselerinden keten tulumlarına kadar Bodrum’un en güzel plajlarında bohem tatil stiline eşlik edecekler.

Tatil boyunca şıklığınla plaj stiline yön vermek için Matmazel Çanta Yaz'23 Koleksiyonuna göz atmayı unutma! 

Devamını oku

Kendimizi Duyurmak

Kendimizi Duyurmak

 Ruhumuzun Temellerini Atmak  Gözümüzü açıp kapasıya kadar bir yaşamın geçtiğine bilinç ve bilinçdışı arasında sürüklendiğimiz yaşamlar sürerek şahit oluruz. Bu karmaşık yolculuk boyunca ruhumuzun ...

Detaylar
Matmazel Şehre Dönüş

MODERN YAŞAMDA DEĞİŞİM ZAMANI

Günlük rutinler, hareketli iş hayatı, yoğun kampüs yaşamı.... Geri dönüş rotası yeniden oluşturuluyor, şehrin stil kodları yeniden doğuyor! Zamanın normalden hızlı aktığı bir şehirde ve gündelik ha...

Detaylar